Półkolonie letnie 2024

Co zapewniamy ???
– Opiekę w godzinach 7:30 – 16:30

– Wyżywienie – II śniadanie, Obiad, Podwieczorek,

– Warsztaty z Majsterkowania – wraz z wszystkimi potrzebnymi materiałami oraz narzędziami

– Nielimitowane Klocki Lego®, Gry planszowe, Łamigłówki itd.

– Stworzone modele z Majsterkowania dzieci zabierają ze sobą

– Zabawy na świeżym powietrzu

– Wyjścia do kina, na kręgle i lody!

– Opieka 2 przeszkolonych edukatorów

– Ubezpieczenie NNW

– Jedyne w swoim rodzaju Mistrzostwa w kultową grę w KAPSLE!

CENA: 749 zł /1 tydzień
obowiązuje Zniżka – 50 PLN:

– dla uczestników półkolonii z poprzednich lat,
– dla uczestników naszych zajęć cyklicznych
(Nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty)

ZAPISY poprzez formularz:

24-28.06.2024
05-09.08.2024
Game On/ Zmajstrujmy Gry

Uczestnicy naszej super półkolonii przenikną do świata popularnych gier komputerowych, poznają ich postacie oraz cele gry, takich jak np: Minecraft, Pokemon, Pacman, Mario Bros, Sonic oraz oczywiście zbudują je z uwielbianych przez wszystkich klocków LEGO®
Kółko i krzyżyk, chińczyk czy też rzuty do celu – to
kultowe gry, które każdy z nas zna. Jeszcze większą frajdę budzą wtedy kiedy zmajstrowane są własnoręcznie i to z użyciem prawdziwych narzędzi. Będziemy piłować, wbijać, skręcać. Nasze półkolonie to będzie niepowtarzalna przygoda, a Dzieciaki zabiorą swoje zmajstrowane gry ze
sobą.

01-05.07.2024
Mining & Crafting

Minecraft to kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą sześcianów. Dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona’ a nawet Endermana. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry. Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków Lego®.

08-12.07.2024
Bricks4Girlz

Przebojowe półkolonie Bricks4Girlz dla przebojowych dziewczynek!
W tym roku zaplanowałyśmy temat tylko i wyłącznie dla dziewczynek.
Na miejscu będą też warsztaty, na których dziewczynki będą mogły wyrazić siebie i rozwijać swoje pasje! M.in. budowanie z klocków LEGO Friends®, zajęcia taneczne, warsztaty kulinarne, warsztaty malarskie: ozdabianie koszulek, piknik z pizzą w plenerze, dziewczyński dzień SPA,
plecenie wianków na głowę, puszczanie wieeelkich baniek mydlanych.

15-19.07.2024
Zróbmy Prąd – FOTOWOLTAIKA

Energia odnawialna to temat ważny, który chcemy z
Dzieciakami rozpracować na naszych Półkoloniach.
W kolejnej edycji Półkolonii „Zróbmy prąd” weźmiemy na warsztat FOTOWOLTAIKĘ. Każdego Uczestnika wyposażymy w panel słoneczny, który wprawi w ruch silnik zamontowany na konstrukcji oraz sprawi, że zapalą się kolorowe diody.
Wiadomo, że uczymy się najlepiej poprzez działanie.
Będziemy wiercić, wkręcać, lutować. Do tego wycieczki, klocki Lego, gry i zabawy czyli idealny przepis na letnie półkolonie.
Nikt nie będzie się nudził.

22-26.07.2024
19-23.08.2024
Witajcie w naszej Bajce

Witajcie w naszej klockowej bajce! Podczas naszej
interaktywnej letniej półkolonii uczestnicy będą używać klocków LEGO® do tworzenia i budowania różnych postaci ze swoich ulubionych bajek. Motywy, takie jak Akademia Pana Kleksa, Harry Potter, Smerfy, Ninjago i inne ożywają dzięki
wykorzystaniu naszych robotów, mozaik i grafik 3D, a wszystko to wykonane z klocków LEGO®. Nie może Was zabraknąć!
Uwaga! Dodatkowo podczas półkolonii dzieci w wieku 9-12 lat stworzą swój własny komiks. Zapoznają się ze światem komiksu, jego historią oraz różnymi jego formami.
Dzięki funkcji, łączenia ilustracji ze słowami, intuicyjne oprogramowanie Lego®, pomoże dzieciom w łatwy sposób tworzyć historie z już istniejącej grafiki lub umożliwi przygotowanie własnoręcznie wykonanej scenografii.
Tworzenie komiksów nigdy nie było tak proste!

29.07-02.08.2024
Fani Sportu

Sportem ekscytuje się cały świat zwłaszcza jeśli mamy rok Olimpiady.
Na półkolonii nasi młodzi mistrzowie budowania będą używać klocków LEGO® do tworzenia
sportowców-robotów takich jak: piłkarze, którzy strzelają, łyżwiarze hokejowi, ćwiczące gimnastyczki i wiele innych!
Dzieci będą również tworzyć logo swoich ulubionych drużyn sportowych i zawodników, wszystkie z klocków LEGO®. Niezależnie od tego, czy chodzi o futboll, igrzyska olimpijskie, hokej, dzieci będą zachwycone wszystkim, co
ich czeka na półkolonii.
Uwaga! Zorganizujemy również PIERWSZE Bricksowe Mistrzostwa w grę w… KAPSLE! Uczestnicy będą sami tworzyć swój tor do zawodów!

Kontakt: 606 479 071, email: klobuck@knockknock.edu.pl

ZAPISY poprzez formularz: